istanbulgozetmenkurulu@gmail.com adresine e-posta göndererek bu isteğinizi bize iletebilirsiniz. Bildirmiş olduğunuz e-posta adresine gerekli davetiye gönderilecektir. Bu davetiye ile gruba üye olabilirsiniz. Üye olma sürecinde istanbulgozetmenkurulu@gmail.com adresini, e-posta sağlayıcınızdaki adres defterine ekleyerek veya izin verilen adreslere ekleyerek, herhangi bir aksiliğin önüne geçebilirsiniz.

Seminere katılımınızla birlikte lisans işlemleriniz başlar ve çok kısa bir sürede lisansı çıkanların listeleri internette yayınlanır. Görevli olmak için lisans kartınızın elinize ulaşmasını beklemenize gerek yoktur. 

Yarışlarda görev alabilmeniz için, internet sitemizdeki ilgili yarışa ait form vasıtasıyla kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt yaparken, o etkinlik için tamamen müsait olduğunuza emin olmanız büyük önem taşımaktadır. Lütfen bu konuya dikkat ediniz.


Görevlendirilecek olan gözetmenlerin; toplantı ve eğitimlere katılımları, önceki yarışlardaki kayıtları ve görevlendirmeleri hatta görev aldıkları yarışlardaki performansları gibi birçok etmen göz önüne alınmaktadır.

Ulusal ve uluslararası yarışlara ait gözetmen harcırahları TOSFED tarafından banka hesaplarınıza yatırılmaktadır. Bunun dışında ulusal yarışlarda organizatör kulüplerce ek olarak talep edilen destek hizmetleri görevlilerinin ve mahalli yarışlarda görevli olan tüm gözetmenlerin ücretleri, organizatör kulüpten alınarak, etkinlik sonrası veya toplantılarda elden dağıtılmaktadır

<<  Aralık 2017  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
      1  2  3
  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031