26-29 Ekim Baja Troia Turkey Görevli Listesi

bajalogo26-29 Ekim tarihlerinde İSOFF tarafından Çanakkale'de yapılacak olan East European Tout Terrain Series 'in 5. Ayak yarışı Baja Troia Turkey için görevli listesi ekte yer almaktadır. Başgözetmenler Ufuk DAYANÇ ve Emrah KARİPOĞLU arkadaşlarımızdır. Herhangi bir sorunda kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

# AD SOYAD LİSANS TELEFON SERVİS GÖREV
1 Ufuk DAYANÇ A (532) 411-4909 Kadıköy 1. ETAP BG
2 Burak Özer DUMAN A Mecidiyeköy 1. ETAP FF
3 Uğur ŞAKIR D Kadıköy 1. ETAP FF
4 Önder URGANCI D Kadıköy 1. ETAP FF
5 Dilek MERİÇ B Kadıköy 1. ETAP START
6 Talha TÜRKÇÜ B Mecidiyeköy 1. ETAP START
7 Burak DOĞAN A Kadıköy 1. ETAP STOP
8 Zafer ESKİ A Kadıköy 1. ETAP STOP
9 Can POMAY D Kadıköy 1. ETAP STOP
10 Türker TÜRKYILMAZ C Mecidiyeköy 1. ETAP ZK
11 Ömer Yiğit ŞERBETÇİ D Mecidiyeköy 1. ETAP ZK
12 Emrah KARIPOGLU A (544) 568-6029 Kadıköy 2. ETAP BG
13 Hasan AKSOY A Mecidiyeköy 2. ETAP FF
14 Fatma USTA C Kadıköy 2. ETAP FF
15 Eda Dilara ŞENTRÜK D Kadıköy 2. ETAP FF
16 Engin BATIHAN B Kadıköy 2. ETAP START
17 Gülay POLATÇELİK B Mecidiyeköy 2. ETAP START
18 Bora AKI A Kadıköy 2. ETAP STOP
19 Semih DURAN A Kadıköy 2. ETAP STOP
20 Şenay ŞİMŞEK A Mecidiyeköy 2. ETAP STOP
21 Dilşad KARİPOĞLU A Kadıköy 2. ETAP ZK
22 Ali LERMİ D Kadıköy 2. ETAP ZK
23 Hasan KAHRAMAN D Kadıköy 1. YEDEK
24 Ufuk CAN D Kadıköy 2. YEDEK
25 Ali ESER D Kadıköy 3. YEDEK
26 İshak ŞEN C Kadıköy 4. YEDEK

 

Ek kurallar için tıklayınız.

Itinerary için tıklayınız.

 

 

15 Ekim PWR Apex Masters TDŞ 3. Ayak Görevli Listesi

drift115 Ekim tarihinde Körfez Yarış Pisti'nde gerçekleştirilecek PWR Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası 3. Ayak yarışı için görevli listesi ekteki gibi olup, ulaşım detayları BG tarafından aktarılacaktır.
 

 

 

# AD SOYAD LİSANS TELEFON GÖREV
1 Burak Özer DUMAN
2 Bilgi ÖNDEŞ
3 Şenay ŞİMŞEK
4 Engin BATIHAN  (505) 591-6417 BG
5 Orhan KÜÇÜKBOSTANCI
6 Cemalettin alper TETİK
7 Bahadır  AKSU

8 Ekim Intercity Cup Tek Marka Kupası 6. Ayak Görevli Listesi

intercitycup7-8 Ekim'de Intercity Istanbul Park'ta düzenlenecek Intercity Cup Tek Marka Kupası 6. Ayak yarışının ikinci günü olan 8 Ekim pazar için görevli listesi aşağıdaki gibidir.

Başgözetmen Eray ALİCİKOĞLU, Kadıköy Servis Sorumlusu Engin BATIHAN 'dır. Herhangi bir sorunda kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Servis saati Mecidiyeköy ve Kadıköy için 07:30 'dur.

# AD SOYAD LİSANS TELEFON SERVİS GÖREV
1 Hasan AKSOY Mecidiyeköy
2 Burak Özer DUMAN Mecidiyeköy
3 Semih DURAN Kadıköy
4 Ali Eyüp  HAYIROĞLU  Mecidiyeköy
5 Ahmet KETENCİ Kadıköy
6 Bilgi ÖNDEŞ Kadıköy
7 Boysan ÖZCAN Kendi
8 Şenay ŞİMŞEK Mecidiyeköy
9 Mert AKAR Mecidiyeköy
10 Eray ALİCİKOĞLU (538) 660-3484 Mecidiyeköy BG
11 Engin BATIHAN (505) 591-6417 Kadıköy SS
12 Doğan İŞLER Mecidiyeköy
13 Dilek MERİÇ Kadıköy
14 Reyhan ÖZVARDAR Kadıköy
15 Bahadır  AKSU Kendi
16 Mustafa Asım  ERBAY Mecidiyeköy
17 Hakan IRMAK Mecidiyeköy
18 Hasan KAHRAMAN Kadıköy
19 Kaan KÖSE Mecidiyeköy
20 Doğukan Ali PAKER Mecidiyeköy
21 Alpay RÜZGAR Mecidiyeköy
22 Türker TÜRKYILMAZ Mecidiyeköy
23 Tuncay YELKENCİ Kadıköy
24 Serpil AKBULUT ÖZKAN Kendi
25 Emir ALİCİKOĞLU Mecidiyeköy
26 Ahmet AYAZ Mecidiyeköy
27 Zeynep AYGÜN Mecidiyeköy
28 Ahmet BAYRAMER Mecidiyeköy
29 Mehmed Alper CAMCI Mecidiyeköy
30 İbrahim ÇAĞIL Kendi
31 Furkan ÇALIŞKAN Mecidiyeköy
32 Mustafa DİKKAFA Mecidiyeköy
33 İbrahim Can DİNÇER Mecidiyeköy
34 Anıl ERDEMİR  Mecidiyeköy
35 Mehmet Serkan ERKILIÇ Kadıköy
36 Ali ESER Kendi
37 Cihad GELİŞLİ Mecidiyeköy
38 Hakan  GÖREGEN Kadıköy
39 Çetin GÜRBÜZ Kadıköy
40 Müjdat KARABULUT Mecidiyeköy
41 Tunahan KARAGÜL Mecidiyeköy
42 Ali KÜT Mecidiyeköy
43 Furkan LERMİ Kendi
44 Ali LERMİ Kendi
45 Onur MARANGOZ Mecidiyeköy
46 Mustafa Burak  MAZAK Mecidiyeköy
47 Osman Melik OLUROĞULLARI Kadıköy
48 Ecem ORUÇ Kadıköy
49 Merve ÖZCAN Kendi
50 Fatih ÖZKAN Kendi
51 Zülfikar ÖZMEN Kadıköy
52 İlyas SEVİM Kendi
53 Uğur ŞAKIR Kadıköy
54 Eda Dilara ŞENTÜRK Kadıköy
55 Ömer Yiğit ŞERBETÇİ Mecidiyeköy
56 Cihan TOSMAN Kendi
57 Tuba TÜFEKÇİ Kadıköy
58 Önder URGANCI Kadıköy
59 Fetullah YILMAZ Kadıköy

19-22 Ekim Marmaris Rally Turkey (ERT) Görevli Listesi

logo 19-22 Ekim tarihlerinde Marmaris'te gerçeklleştirilecek ERT Marmaris Rally Turkey için görevli listesi ekteki gibidir. Başgözetmen Orkun YÜKSEL, Sektör Sorumluları Talha TÜRKÇÜ ve Bahadır AKSU arkadaşlarımızdır. Herhangi bir sorunda kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Yarışma için atanan tüm gözetmenler Servis Alanında görev alacaklardır.

Servis hareket  noktası Kadıköy Haldun Taner Sahnesi önü ve hareket saati olarak 22:00 (Çarşamba akşamı) belirlenmiştir. 

Okuluna veya çalıştığı kuruma yarışın yapılacağı tarihler için TOSFED tarafından izin yazısı gönderilmesini isteyen gözetmenlerimizin, izin belgesi talep formunu da doldurmalarını önemle rica ederiz.

İzin talep formu için tıklayınız.

 Ek Kurallar için tıklayınız.

Itinerary için tıklayınız.

Genel harita için tıklayınız.

 **Olası iptal durumlarında Yedek listesindeki arkadaşlarımız ile sırasıyla iletişime geçilecektir.

 

# AD SOYAD LİSANS TELEFON GÖREV
1 Orkun YÜKSEL (532) 327-6134 FLEXI  SERVICE IN-BG
2 Semih DURAN FLEXI  SERVICE IN
3 Şenay ŞİMŞEK FLEXI  SERVICE IN
4 Hayrettin YÖRÜK FLEXI  SERVICE IN
5 Dilek MERİÇ FLEXI  SERVICE IN
6 Ufuk DAYANÇ RG IN & TECHNICAL ZONE IN
7 Ali Eyüp  HAYIROĞLU  RG IN & TECHNICAL ZONE IN
8 Ahmet KETENCİ RG IN & TECHNICAL ZONE IN
9 Orhan KÜÇÜKBOSTANCI RG IN & TECHNICAL ZONE IN
10 Türker TÜRKYILMAZ RG IN & TECHNICAL ZONE IN
11 Burak Özer DUMAN RG OUT & SERVICE IN
12 Engin BATIHAN RG OUT & SERVICE IN
13 Onur AYDIN RG OUT & SERVICE IN
14 Hüseyin ÇAPAKCI RG OUT & SERVICE IN
15 Tuğçe DEMİRDEN KARATAŞ RG OUT & SERVICE IN
16 Cenk AKBULUT SERVICE OUT
17 Hasan AKSOY SERVICE OUT
18 Bilgi ÖNDEŞ SERVICE OUT
19 Bora KARATAŞ SERVICE OUT
20 Gözde ÖZCAN SERVICE OUT
21 Talha TÜRKÇÜ (532) 352-4755 SEKTÖR SORUMLUSU
22 Bahadır  AKSU (539) 508-4804 SEKTÖR SORUMLUSU
23 Bekir ferhat HAMZA
24 Alperen  AVCI
25 Furkan ÇALIŞKAN
26 İbrahim Can DİNÇER
27 Mehmet Serkan ERKILIÇ
28 Cihad GELİŞLİ
29 Furkan LERMİ
30 Ali LERMİ
31 Zülfikar ÖZMEN
32 Can POMAY
33 İlyas SEVİM
34 Uğur ŞAKIR
35 Eda Dilara ŞENTÜRK
36 Ömer Yiğit ŞERBETÇİ
37 Cihan TOSMAN
38 Tuba TÜFEKCİ
39 Önder URGANCI
40 Fetullah YILMAZ
41 Burçay ŞİMŞEK 1. YEDEK
42 Hakan  GÖREGEN 2. YEDEK
43 Yıldız AKSOY 3. YEDEK
44 Selim AKGÜL 4. YEDEK

7 Ekim Intercity Cup Tek Marka Kupası 6. Ayak Görevli Listesi

intercitycup7-8 Ekim'de Intercity Istanbul Park'ta düzenlenecek Intercity Cup Tek Marka Kupası 6. Ayak yarışının ilk günü olan 7 Ekim cumartesi günü için görevli listesi aşağıdaki gibidir. 8 Ekim görevli listesi de en kısa sürede açıklanacaktır.

Başgözetmen Şenay ŞİMŞEK'tir. Herhangi bir sorunda kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Servis saati Mecidiyeköy için 11:00, Yenisahra için 11:30'dur.

# AD SOYAD LİSANS TELEFON SERVİS GÖREV
1 Bilgi ÖNDEŞ Yenisahra
2 Şenay ŞİMŞEK (533) 224-4025 Mecidiyeköy
3 Eray ALİCİKOĞLU Mecidiyeköy
4 Engin BATIHAN Yenisahra
5 Doğan İŞLER Mecidiyeköy
6 Doğukan Ali PAKER Mecidiyeköy
7 Türker TÜRKYILMAZ Mecidiyeköy
8 Tuncay YELKENCİ Yenisahra
9 Ahmet BAYRAMER Mecidiyeköy
10 İbrahim ÇAĞIL Kendi
11 Furkan ÇALIŞKAN Mecidiyeköy
12 İbrahim Can DİNÇER Mecidiyeköy
13 Anıl ERDEMİR  Mecidiyeköy
14 Cihad GELİŞLİ Mecidiyeköy
15 Ecem ORUÇ Yenisahra
16 İlyas SEVİM Kendi
17 Ömer Yiğit ŞERBETÇİ Mecidiyeköy
18 Fetullah YILMAZ Yenisahra
<<  Aralık 2017  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
      1  2  3
  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031