26 Kasım INTERCITY TEK MARKA KUPASI 7. Ayak Görevli Kayıtları

intercityistpark 26 Kasım tarihinde INTERCITY İSTANBUL PARK'da gerçekleştirilecek Tek Marka Kupası 7. ayak yarışı için kayıtlar kapanmış olup görevli arkadaşlara telefon ile ulaşılarak bilgi verilmiştir.

Kayıt olan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

 

2 Aralık INTERCITY BAJA CUP 3. Ayak Sektör Kayıtları

intercity baja cup2 Aralık tarihinde INTERCITY İSTANBUL PARK'da gerçekleştirilecek INTERCITY BAJA CUP 3. Ayak yarışı için sektör kayıtları kapanmıştır. Görevli arkadaşlar telefonla ulaşılmıştır.

 

 

 

 

 

Yeni Gözetmenler Hakkında

Arkadaşlar merhaba,

19.04.2017 tarihinde gerçekleştirilen seminere katılan tüm aday gözetmenlerimizin, İstanbul Gözetmen Kurulu organizatörlüğünde düzenlenen etkinliklere katılabilmeleri için www.igk.gen.tr/v3 adresindeki formu ve TOSFED uygulamasını mobil cihazlar üzerinden ya da gozetmen.tosfed.org.tr adresinden üyelik kaydı doldurmaları gerekmektedir.

Yeni Gözetmen Eğitimi ve Terfi Semineri Hakkında

İGK 19 Nisan 19.00 Seminerii       Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu'nun her sezon öncesinde düzenlediği gözetmen eğitim seminerlerinin İstanbul'daki 2.ve son ayağı 19 Nisan Çarşamba günü  İMP-BİMTAŞ Konferasn Salonu Tepebaşı/Beyoğlu'nda yapılacaktır.

    -Aramıza 2016 yılı ve öncesinde katılan gözetmenlerimiz için lisans yenileme ve yükseltme sınavı 20:00'da başlayacaktır. Bu yıl düzenlenecek 2. ve son seminere geçerli bir mazereti olmaksızın katılmayan gözetmenlerimize 2017 yılında düzenlenecek Ulusal ve Mahalli yarışlarda görev veremeyeceğimizi üzülerek hatırlatırız.

     -Yeni Gözetmen Adayları için seminer öncesi ön kayıt işlemleri saat 18:30 itibari ile başlayacak olup, saat 19:00'da eğitim seansı başlayacaktır. Aday gözetmenlerin seminer salonuna gelirken 2 adet fotoğraf ile birlikte kimlik fotokopileri ve tükenmez kalem ile gelmeleri rica olunur.

     -Yeni Gözetmen Adaylarının seminere katılabilmeleri için 18 yaşından büyük ve en az Lise Mezunu olmaları gerekmektedir.

     -Yeni Gözetmen Eğitim Semineri yaklaşık olarak 1 saat sürecektir. Seminer sonunda gerçekleştirilecek yazılı sınav neticesinde Gözetmen olmaya hak kazanan adaylar 2017 Sezonunda TOSFED ve bağlı kulüpleri tarafından düzenlenecek Ulusal ve Mahalli yarışların yanısıra, düzenlenecek tüm Özel Aktivitelerde D Lisanslı Gözetmen olarak görev almaya başlayabilecektir.

     - Seminer için herhangi bir online ön kayıt yapılmayacaktır ve kontenjan sınırlaması bulunmamaktadır. Belirtilen saatte salonda olmak yeterlidir.

      -TOSFED Gözetmen Talimatı için tıklayınız.

      -TOSFED Nasıl Gözetmen Olabilirim için tıklayınız

    *İMP-BİMTAŞ KONFERANS SALONU ULAŞIM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

2017 Sezonu 1.Eğitimi Duyurusu

igklogo    Bu sezon ilk yarışımız öncesinde 5 Nisan Çarşamba günü saat 19:30'da Burhan Felek Spor Tesisleri Milli Takımlar Kamp Merkezi / Üsküdar'da ilk eğitimimizi yapacağız. 

     Eğitim konusu Pist ve Karting ağırlıklı olacaktır. Intercity Cup Tek Marka Kupası 1.Ayağı için kayıt yapmış arkadaşlarımızın özellikle yer almlarını beklemekteyiz.

    - Pist Eğitimi Dökümanları için tıklayınız.

    - Karting Eğitimi Dökümanları için tıklayınız.

 

 *BURHAN FELEK SPOR TESİSLERİ'NE ULAŞIM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

İL GÖZETMEN KURULU SEÇİMİ SONUCU

tosfed-logo bannerigklogo

Değerli gözetmenlerimiz;

29 Aralık 2016 tarihinde, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) İstanbul İl Temsilcisi Atilla Çeker gözlemciliğinde İstanbul İl Gözetmen Kurulu seçimi yapılmıştır. Seçim sonuçlarına istinaden, TOSFED tarafından yayınlanan 26.01.2017 tarihli ve 17/0090 sayılı yazı gereğince İstanbul İl Gözetmen Kurulu yönetimine atanan ve bir sonraki seçime kadar görevlerini icra edecek gözetmenler aşağıdaki gibidir:

  • Başkan  : Doğan KELEŞ
  • Üye        : Ufuk DAYANÇ
  • Üye        : Adil Boysan ÖZCAN
  • Üye        : Hakan HAMZA
  • Üye        : Engin BATIHAN

Bir önceki dönemde görev almış eski başkanımız Ozan Evrim KARPINAR'a ve üyeler Sefa TÜRÜNG, Sinem BULUT, Tamer TÜRKYILMAZ ve Uğur ÇALKAN'a katkıları ve çalışmaları için teşekkür ederiz.

Yeni yönetimin, otomobil sporlarına gönül veren tüm gözetmenlerimize ve otomobil sporları camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

<<  Ocak 2018  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031